top of page
Lower Body

NUERA RADIOFREKVENČU PROCEDŪRAS ĶERMEŅA KONTURĒŠANAI UN ĀDAS NOSTIEPŠANAI

NuEra ir inovatīvs, neinvazīvs risinājums, kas palīdz uzlabot ādas izskatu, tās elastību un samazināt celulītu. Ar šo procedūru iespējams risināt dažādas ādas problēmas praktiski visām ķermeņa zonām - vēders, rokas, sēža, kājas, krūtis, mugura, kā arī kakls, dekoltē un seja. 

Ādas nostiepšana

NuEra Tight automātiski paaugstina un regulē ādas audu temperatūru līdz nepieciešamajam līmenim kalogēna stimulēšanai, veicinot ādas nostiepšanu.  No lielām ķermaņa līdz nelielām sejas ādas zonām, FocalRF tehnoloģija novirza enerģijas iedarbību uz zemādas slāņiem, nodrošinot drošu un efektīvu iedarbību.

Tauku samazināšana

Pilnībā personalizēta ķermeņa konturēšanas pieredze sākas ar FocalRF tehnoloģijas efektīvu iedarbību uz zemādas tauku slāņiem jebkurā ķermeņa zonā, gan samazinot virsējos, gan dziļākus tauku slāņus, atkarībā no izvēlētā protokola.

Grumbu izlīdzināšana

Ar augstas frekvences un precīzas temperatūras kontroli, NuEra Tight stimulē saistaudu aktivitāti un veicina asinsriti, radot tūlītēju ādas izlīdzināšanos, kas turpinās uzlaboties organisma atjaunošanās mehānismam ģenerējot jauna kalogēna veidošanos.

Celulīta samazināšana

FocalRF tehnoloģijā izmantotā multifrekvenču metode, vairāku tipu programmas iestatījumi un iedarbīgs saistaudu masāžas algoritms nodrošina efektīvu celulīta samazināšanos.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu pakalpojumiem, sazinieties jau šodien.

bottom of page