top of page
spritzen_neu_edited.jpg

Skaistuma injekcijas

Mēs saprotam, ka iepazīstoties ar tirgū piedāvāto pakalpojumu klāstu, pirmā reakcija ir apjukums, ko rada neskaitāmi nosaukumi, skaitļi, cenu apmlitūdas un tamlīdzīgi. Ko izvēlēties? Kas ir tas, kas man vajadzīgs?

Izvēloties gan iekārtas, gan preparātus, mūsu galvenā uzmanība ir vērsta uz kvalitāti, uzticamību, efektivitāti un pieredzi, lai Jums piedāvātu optimālu un saprotamu izvēli.  

Biorevitalizācija

Biorevitalizācija ir kosmētiska procedūra, kas paredzēta ādas atjaunošanai un mitrināšanai, izmantojot hialuronskābes injekcijas. Šīs neķirurģiskās procedūras mērķis ir uzlabot ādas elastību, samazināt grumbu parādīšanos un uzlabot kopējo ādas toni un tekstūru padarot ādu dzīvīgāku un jauneklīgāku. Hialuronskābe stimulē kolagēna ražošanu, kas ir būtiska ādas struktūras un elastības saglabāšanai.

Hialuronskābe ir ādā dabiski sastopama viela, kas spēju piesaistīt un saglabāt mitrumu. Biorevitalizācijas procesā ādā tiek ievadīta ļoti attīrīta hialuronskābes forma. Tā mitrina ādu, veicinot ādas tvirtumu, elastību un veselīgāku izskatu.

Procedūra ietver vairākas sīkas injekcijas ādas dermālajā slānī. Injekcijas veic, izmantojot ļoti smalkas adatas, un tās var izmantot tādas vietas kā seja, kakls, dekoltē zona un rokas.

Biorevitalizācija ir populāra izvēle tiem, kas meklē minimāli invazīvu ārstēšanu, lai uzlabotu ādas mitrināšanu un jauneklīgu izskatu. Vienmēr konsultējieties ar kvalificētu dermatologu vai kosmetologu, lai noteiktu, vai tas ir piemērots jūsu ādas tipam un estētiskajiem mērķiem.

Mezoterapija

Mezoterapija arī ir neķirurģiska kosmētiska procedūra, kuras mērķis ir samazināt problemātiskās sejas un ķermeņa zonas, injicējot nelielu daudzumu īpaši pielāgotu vielu tieši ādā vai apakšējos audos. Mezoterapija, ko Francijā 1950. gados izstrādāja Dr. Mišels Pistors, kopš tā laika ir paplašinājusies visā pasaulē un tiek izmantota plašam pielietojumu klāstam, tostarp ādas atjaunošanai, tauku samazināšanai un celulīta ārstēšanai. 

 

Mezoterapija ietver tādu vielu kā dažādu vitamīnu, enzīmu, hormonu un augu ekstraktu piegādi mezodermā, ādas vidusslānī. Konkrētā injekcijas formula ir atkarīga no ārstēšanas mērķiem. Ādas atjaunošanai tiek izmantots antioksidantu, vitamīnu, aminoskābju un minerālvielu maisījums, lai mitrinātu ādu, veicinātu kolagēna un elastīna ražošanu un uzlabotu ādas mirdzumu un tekstūru.

Mezoterapiju parasti izvēlas tie, kuri meklē mazāk invazīvu alternatīvu ķirurģijai kosmētikas uzlabojumiem. Tomēr ir ļoti svarīgi konsultēties ar kvalificētu speciālistu, kurš var novērtēt procedūras piemērotību, apspriest iespējamos riskus un atbilstoši pielāgot ārstēšanas plānu, lai sasniegtu vēlamos rezultātus droši un skaisti.

Skaistuma injekciju cenas

Biorevitalizācija:
Biorevitalizācija vienā zonā (acis/piere/kakls)                                150-180,-

Biorevitalizācija visai sejai                                                               220-280,-

Mezoterapija:
Mezoterapija vienā zonā (acis/piere/kakls/rokas)                           80-130,-

Mezoterapija visai sejai                                                                    100-160,-

bottom of page