top of page
Tropical Flower

Iespēja maksāt pa daļām

Ja nevēlies maksāt visu summu uzreiz par klīnikas piedāvātajiem pakalpojumiem, norēķinies pa daļām, izmantojot ESTO nomaksas iespējas. ESTO nomaksa ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos maksājumu grafiku Tevis izvēlētam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode nodrošina lēmuma pieņemšanu reāllaikā un palīdzēs Tev pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.

Izvēlies ESTO nomaksu kā maksājumu metodi, informē par savu izvēli klīnikas pārstāvi, saņem saiti uz pieteikumu telefonā vai e-pastā un paraksti darījumu ar vienu klikšķi, izmantojot Smart-ID, eParaksts vai savu internetbanku.

 

ESTO nomaksas standarta nosacījumi un noteikumi:

  • Procentu likme 0% pirmajiem 6 mēnešiem

  • Līguma noformēšanas maksa 0 eiro

  • Termiņš – līdz 60 mēnešiem

ESTO nomaksa ir pieejama visiem pilngadīgiem Latvijas Republikas rezidentiem.

Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc iesakām rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem.

 

Piemērs: aizdevuma summa 600 EUR, aizdevuma atmaksas termiņš 6 mēneši un fiksētā procentu likme 0,00 %, vienreizēja līguma maksa 0 EUR, ikmēneša administrēšanas maksa 0 EUR, gada procentu likme 0% ikmēneša maksājums 100 EUR, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 600 EUR.

Pirms līguma noslēgšanas izlasiet noteikumus un nosacījumus un, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu. ESTO nomaksa pakalpojumu piedāvā un regulē ESTO LV AS.

Kas ir ESTO?

ESTO ir finanšu pakalpojumu uzņēmums, kas dibināts 2016. Gadā Igaunijā. Zīmols radās, ņemot vērā nepieciešamību pēc jaunas paaudzes maksājumu risinājumiem, kas būtu piemēroti gan gala patērētājam, gan tirgotājam. Šodien ESTO piedāvā plašu maksājumu risinājumu klāstu Baltijā, un tā partneru tīklu veido vairāk nekā 2000 partneru un veikalu un vairāk nekā 200 000 klientu. 

 

Ar noteikumiem un nosacījumiem var iepazīties šeit: esto.eu/lv. Ja jums nepieciešama palīdzība, sazinieties ar ESTO LV AS darbinieku, rakstot uz info@esto.lv vai izmantojot esto.eu/lv LIVE-chat logu.

No jauna atklājiet savas ādas skaistuma un veselības potenciālu

bottom of page