top of page
HydraFacial Machine

RE.NEW Tehnoloģijas

RE.NEW klīnikā izmantojam Latvijas un Baltijas tirgum unikālus tehnoloģiskos risinājumus, tostarp, Geneo X un Lumenis.

RE.NEW klīnikā mūsu darba ētika ir balstīta uz labsajūtas un estētiskās inovācijas saplūšanu. Mēs nelokāmi pildām savu apņēmību nodrošināt izcilu savu pacientu aprūpi, ko apliecina mūsu ieguldījums progresīvo medicīnas tehnoloģiju arsenālā, kas ir rūpīgi izmeklēts, lai nodrošinātu nepārspējamu pakalpojuma drošību un efektivitāti. Kā celmlauži veselības aprūpes jomā mēs ne tikai pieņemam jaunākos zinātnes sasniegumus, bet arī nosakām jaunus rezultātu etalonus. Mūsu klienti mums uztic savus mērķus pēc veselības un skaistuma, un mēs cienām šo uzticību, sniedzot nevainojumu pieredzi.

White Structure
IMG_0006.jpeg

GENEO X

Lai gan mēs visi katrs esam atšķirīgs, dienas beigās mēs visi vēlamies justies labi. Patiesībā tas ir ļoti vienkārši, jo pamatā ir vissvarīgākais eleemnts no visiem – skābeklis. Neatkarīgi no jūsu ādas tipa vai vajadzības, mirdzoša, veselīga āda sākas ar oksfoliāciju. Šim nolūkam izmantojam patreiz nozarē modernāko iekārtu - GENEO X. Labākais no dabas satiekas ar novatoriskām tehnoloģijām, aktivizējot jūsu ķermeņa dabiskās superspējas, kas piegādā skābekli no ķermeņa, vienlaikus veicot oksfoliāciju un ādas barošanu izmantojot vienreizējās aktīvās sastāvdaļas, piemēram, vitamīnu C, zilo spirulīnu, sarkanās aļģes un zaļo tēju. Līdzsvaro savu skaistumu un piešķir ādai tieši to, kas tai nepieciešams, lai tā mirdzētu. Vienkārši, bet ģeniāli.  Gluži kā elpošana. 

Ar GENEO X mūsu klīnikā piedāvājam procedūras sejas ādai, kaklam, dekoltē zonai un plaukstām. 

Lumenis NuEra

Kā izvēlēties pareizo procedūru, lai iegūtu vislabākos rezultātus savam ķermenim? Galu galā jūsu ķermenis ir unikāls, jūsu DNS, paradumi un jūsu personīgā vēsture veido ķermeņa unikālo uzbūvi. Tāpēc, lai iegūtu labākos iespējamos rezultātus, izvēlētajai procedūrai jābūt pielāgotai jūsu ķermenim. Tieši tā bija zinātnieku grupas misija izstrādājot Lumenis NuEra Tight. Speciālisti apņēmās atklāt jaunus veidus, kā pielāgot personalizētu ārstēšanu ikviena ķermeņa tipam pēc iespējas precīzāk, tāpēc tika izstrādāts veids, kā mainīt procedūru sniegšanu reāllaikā, lai iegūtu optimālus rezultātus.

 

Izmantojot novatoriskas tehnoloģijas Lumenis NuEra var pielāgot procedūru ideālā dziļumā, lai garantētu efektīvu rezultātu. Šie tehnoloģiskie sasniegumi patiesi paver durvis uz jaunu ķermeņa kopšanas ēru, kas spēj personalizēt ārstēšanu, lai tā būtu maksimāli piemērotam konkrētajam pacientam. NuEra Tight ir izcilas personalizācijas iespējas, kas nozīmē, ka jūs iegūstat ātrākus un dabiskākus rezultātus neatkarīgi no tā, ar kuru ķermeņa daļu izvēlaties strādāt. Tātad, kāda ir labākā neinvazīvā ārstēšana jūsu ķermenim? Vienīgā, kas runā jūsu ķermeņa valodā - Lumenis NuEra Tight.

Ar NuEra Tight klīnikā RE.NEW pieejamas procedūras ādas kvalitātes uzlabošanai, sejas ovāla korekcijai, ķermeņa konstruēšanai.

IMG_0004.jpeg
IMG_0017.jpeg

Lumenis M22 Stellar

Lumenis M22 Stellar ir modulāra vairāku pielietojumu platforma, kas ārstē vairāk nekā 30 ādas problēmas un matiņu noņemšanu. Ar Stellar M22 ikviens var spīdēt, ārstējot jebkura dzimuma, vecuma vai ādas tipa pacientus ar izciliem rezultātiem. Tiek izmantotas 4 ievērojamas tehnoloģijas ādas tekstūras atjaunošanai, pigmentācijai, vaskularizācijai, pūtītēm un matiņu noņemšanai. Šī Lumenis sistēma ir aprīkota ar universālo IPL ( intensīvās impulsu gaismas) rokas instrumentu, kas izmanto OPT, jeb optimālo impulsa tehnoloģiju.

Sistēmas pamatā ir arī ResurFX, frakciju neablatīvais lāzers ar CoolScan tehnoloģiju un dzesēšanu, kā arī Multispot Nd:YAG, kas ar daudzkārtēju secīgu pulsēšanu ārstē asinsvadu bojājumus, kāju defektus un sejas grumbas visiem ādas tipiem. Šīs unikālās tehnoloģijas uzlabo ārstēšanas procedūru drošību un efektivitāti optimālu rezultātu sasniegšanai.

Ar M22 Stellar veicam procedūras asinsvadu un apsārtuma apstrādei, pigmenta plankumu ārstēšanai, kā arī sejas ādas foto un lāzeratjaunošanai.

bottom of page