top of page

Limfodrenāža

Limfodrenāža ar aparāttehnoloģiju “Pressoprogramma” ir masāžas veids ar mainīgu gaisa spiedienu, kā rezultatā uzlabojas asinsrite un limfas plūsma. Limfodrenāžas procedūru veic gan ārstnieciskos, gan kosmētiskos, gan profilaktiskos nolūkos.

 

Limfodrenāžas zābaki ir ieteicami, ja ir nogurums, celulīts, tūska, šķidruma aizture,  atveseļošanās periodā pēc traumām, aptaukošanās, saistaudu vājums, muskuļu pārslodze, smaguma sajūta kājās, kā arī pēc plastiskajām operācijām. Limfodrenāžas terapija novērš pietūkumu un palīdz muskuļiem atjaunoties pēc lielām slodzēm. 

 

Limfodrenāžas masāža ir ieteicama, lai izvadītu lieko šķidrumu, uzlabotu un uzturētu organismā šķidruma līdzsvaru, un sāktu cīņu ar celulītu un aptaukošanos.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu limfodrenāžas un citiem klīnikas pakalpojumiem, sazinieties ar mums jau šodien!

pexels-daria-liudnaya-8187408.jpg

Kas ir Limfodrenāžas zābaki?

Limfodrenāžas zābaki, kas saukti arī par kompresijas zābakiem, ir medicīnas ierīču veids, ko izmanto, lai uzlabotu asinsriti kājās, veicinātu muskuļu atjaunošanos, mazinātu tūsku, kā arī tos izmanto pretcelulīta procedūrās. Šie zābaki ir izgatavoti no izturīga, elastīga materiāla un sastāv no vairākām gaisa kamerām, kas ritmiski piepūšas un iztukšojas.

Limfodrenāžas zābaki tiek izmantoti dažādos apstākļos, tostarp pēcoperācijas aprūpē, limfedēmas ārstēšanā, ķerme;na atjaunošanās laikā pēc intensīviem treniņiem un vispārējās labsajūtas rutīnās. Tie var būt īpaši noderīgi cilvēkiem, kuri ir mazāk mobili, vai tiem, kuri vēlas uzlabot atveseļošanās procesus pēc fiziskām aktivitātēm.

Limfodrenāžas cenas

Limfodrenāžas procedūra / zābaki  (30 min)                                   30,-

Limfodrenāžas procedūra / zābaki  (45 min)                                   40,-

Limfodrenāžas procedūra / zābaki  (30 min)  x 5 sesijas               125,-

Limfodrenāžas procedūra / zābaki  (45 min)  x 5 sesijas               175,-

bottom of page