top of page
IMG_9767.jpg

GENEO X

GENEO X ir revolucionāra iekārta, kas aktivizē Jūsu ādas dabisko atjaunošanās procesu, izmantojot visdabiskāko un svarīgāko elementu - skābekli.

GENEO X piedāvā klīniski pārbaudītas 4 inovatīvas tehnoloģijas -  OxyGeneo, TriPolar RF (radiofrekvences), ESA un Ultraskaņu. Katra no šīm tehnoloģijām var tikt izmantota kā atsevišķi tā arī tās savstarpēji kombinējot tā iegūstot maksimālu efektu.

Mūsu piedāvātie pakalpojumi iekļauj dažādu aktīvo vielu kombinācijas, lai nodrošinātu sejas ādu ar visu tai nepieciešamo.

GENEO X sniedz tūlītēju un ilgstoši noturīgu rezultātu katram vecumam, katram ādas tipam un visu cauru gadu. Iemīliet savu ādu no jauna kopā ar GENEO X.

TRIPOLAR RF

TRĪSPOLU RADIOFREKVENCES aktivizē ādas atjaunošanos ar kontrolētu ādas uzsildīšanu, izmantojot drošas radiofrekvenču enerģiju, tādejādi stimulējot kalogēna un elastīna atjaunošanos.

Ultraskaņa

Uzlabo asinsriti un aktīvo vielu uzņemšanu, pielietojot ultraskaņas impulsu un radot vibrāciju ādas virsējā kārtā.

ESA

ESA (ādas aktivizēšana ar elektroimpulsu) ir unikāla tehnoloģija, kas aktivizē dziļāko ādas slāņu pašatjaunošanos un "pamodina" snaudošās ādas šūnas. Šī ir unikāla un pirmā tehnoloģijas, kas uzlabo ādas elastību vienlaicīgi izmantojot gan radiofrekvences gan elektroimpulsus.

Masāža

Masāžas procedūra ir izstrādāta ādas apsārtuma un tūskas mazināšanai, vienlaicīgi apgādājot ādu ar aktīvajām vielām.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu pakalpojumiem, sazinieties jau šodien.

bottom of page