top of page
Beauty Model_edited.jpg

Dermatologs

Dermatologs Rīgā, Marijas ielā 13-1, ieeja no Berga bazāra puses. Pacientus pieņem darba dienās no pulksten 9:00 - 18:00.

Dermatologa konsultācija

Dermatologs konsultācijas laikā izvērtē ādas stāvokli un pamatojoties uz diagnozi, izstrādā ndividuālu ārstēšanas plānu. Ārsts sniedz arī padomus par ādas kopšanu, aizsardzību pret sauli un citiem faktoriem, kas var ietekmēt ādas veselību. Pierakstīties dermatologa konsultācijai vari zvanot mums pa tālruni uz numuru +371 677 835 88 vai rakstot e-pastā uz info@re-new.lv

Dermatologa konsultāciju cenas

1

Pirmreizējā Dermatologa Konsultācija

Pirmreizēja dermatologa konsultācija ir pacienta pirmais apmeklējums pie dermatologa, kurā ārsts veic sākotnējo izvērtējumu, lai noteiktu pacienta ādas veselības stāvokli un problēmas.

70,-

2

Otrreizējā Dermatologa Konsultācija

Otrreizēja dermatologa konsultācija ir  speciālista apmeklējums pēc pirmreizējās konsultācijas, kurā ārsts izvērtē pacienta reakciju uz ārstēšanu, novēro progresu un pielāgo ārstēšanas plānu atbilstoši pacienta vajadzībām un stāvokļa izmaiņām.

50,-

3

Ārstēšanas plāna sastādīšana 

Ārsts, balstoties uz pacienta diagnozi, veselības stāvokli un individuālajām vajadzībām, izstrādā detalizētu plānu par to, kā tiks ārstēta konkrētā slimība vai veselības problēma. Šis plāns ir būtisks, lai nodrošinātu efektīvu un mērķtiecīgu ārstēšanu.

50,-

Kas ir Dermatologs?

Dermatologs ir medicīnas speciālists, kas fokusējas uz ādas, matu, nagu un to slimību diagnostiku, profilaksi un ārstēšanu. Šī specialitāte ietver arī zināšanas par dažādiem ādas stāvokļiem, kas var ietekmēt vispārējo veselību, piemēram, autoimūnas slimības, alerģijas un hormonālus traucējumus, kas var izpausties caur ādu. Dermatologi piedāvā arī kosmētiskās procedūras, tostarp procedūras ādas izskata uzlabošanai, piemēram, lāzerprocedūras, ķīmiskos pīlingus un skaistuma injekcijas. Viņu zināšanas attiecas uz simptomu atpazīšanu uz ādas, kas varētu liecināt par sistēmiskām saslimšanām. Būtībā dermatologiem ir izšķiroša nozīme gan medicīniskajā ārstēšanā, gan kosmētiskajā uzlabošanā.

Kā labāk sagatavoties dermatologa konsultācijai?

1 / Sagatavojiet informāciju par patreizējo veselības stāvokli

Izveidojiet apskatu par jūsu veselības stāvokli un medikamentiem, ko pašlaik lietojat, ieskaitot bezrecepšu zāles un uztura bagātinātājus. Ir arī noderīgi atzīmēt ādas slimību ģimenes anamnēzi.

Pierakstiet simptomus vai bažas, kas jums ir par ādu, tostarp to, kad tās sākās, kā arī visus pamanītos izraisītājus un kādas ārstēšanas metodes (ja tādas ir) jau esat mēģinājuši. Tas palīdz nodrošināt to, ka konsultācijas laikā neaizmirsīsiet norādīt svarīgu informāciju.

2 / Izvairieties no kosmētikas lietošanas un ādas kopšanas pirms apmeklējuma

Ja iespējams, dodieties uz dermatologa apmeklējumu bez kosmētikas, lai ārsts varētu skaidri redzēt jūsu dabisko ādu. Tas ir īpaši svarīgi, ja jums ir sūdzības par sejas ādu. 

Centieties neizmantot intensīvus ādas kopšanas līdzekļus vai pīlingus dažas dienas pirms drošanās pie speciālista, īpaši problemātiskajās zonās. Tas var novērst kairinājumu, kas var aizēnot problemātisko vietu analīzi.

3 / Uzņemiet fotoattēlus

Ja jums ir periodiskas ādas problēmas, piemēram, ekzēmas uzliesmojumi, pinnes vai citi periodiski stāvokļi, var būt noderīgi saglabāt fotoattēlus, kuros redzama jūsu āda dažādos problēmas posmos.

4 / Sagatavojiet jautājumu

Pierakstiet visus jautājumus vai bažas, kas jums varētu būt par iespējamām diagnozēm vai ārstēšanu. Tas var ietvert jautājumus par blakusparādībām, izmaksām, ārstēšanas ilgumu un visu citu, kas jūs interesē.

5 / Velciet piemērotu apģērbu

Ja jums ir sūdzība par ādas problēmām vietās, kuras parasti nosedz apģērbs, velciet apģērbu, ko ir viegli novilkt vai atsegt, lai nodrošinātu ērtu piekļuvi zonai par kuru jums ir sūdzība.

6 / Informācija par apdrošināšanu

Ņemiet līdzi savu veselības apdrošināšanas fizisko vai elektronisko karti, vai tās fotoattēlu. Uzziniet, ko sedz jūsu konkrētā veselības apdrošināšanas programma, ja jūs uztrauc procedūru vai ārstēšanas izmaksas.

bottom of page