top of page

Sejas Procedūras

Mēs Re.New uzskatām, ka jūsu āda ir pelnījusi visaugstākos kopšanas standartus. Katra procedūra ir izstrādāta ar pārbaudītām metodēm un tiek pielāgota katra ādas tipa unikālajām vajadzībām.

No sejas ādas atjaunošanas līdz specifisku problēmu, piemēram, taukainības vai aknes ārstēšanai mūsu procedūrās tiek izmantotas progresīvas tehnoloģijas un novatoriskas ādas kopšanas metodes.

Sejas kopšanas procedūru cenas skatīt mūsu cenrādī.

 

Sejas kopšanas speciālista konsultācija (30 min.)

Sejas kopšanas speciālists konsultācijas laikā novērtē sejas ādas stāvokli, analizē pacienta ikdienā lietoto kosmētiku, kā arī izstrādā individuālu klīnikas procedūru un mājas kopšanas plānu.

2

Ekspress sejas procedūra (45 min.)

Ekspress procedūra ir paredzēta tūlītējam efektam. Tā ietver sejas ādas tipa un stāvokļa diagnostiku, dziļu attīrīšanu, mitrināšanu un aizsardzību no apkārtējās vides negatīvo faktoru kaitīgas iedarbības.

Ekspress procedūra ir pilnvērtīga sejas ādas kopšanas procedūra, kas ļauj ātri un efektīvi veikt dziļu ādas sejas ādas attīrīšanu, veicināt tās toņa un mikroŗeljefa izlīdzināšanos, mitrināt un nomierināt ādu, atjaunojot tās dabisku starojumu, ļaujot tai izskatīties gludākai un atputūšai.

3

Individuāla kopšanas programma sejas un kakla ādai (70 min.)

Procedūrā tiek izmantoti Meder Beauty Science kosmētiskie preparāti. Meder Beauty ir Šveices profesionālās ādas kopšanas kosmētika, kas uzskata ādu par unikālu ekosistēmu un tic, ka veselīga āda ir skaista āda un arī noveco lēnāk. Tā atbalsta labās-novecošanas (well-aging) filozofiju, kas veicina dabiskus un veselīgus ādas evolūcijas procesus. Meder procedūras tiek izstrādātas ar cieņu pret ādas mikrobiomu, tās funkcijām un vajadzībām, turklāt tās var tikt veiktas jebkurā dzīves posmā un pielāgotas jebkuram ādas stāvoklim. 

Meder piedāvā 6 ādas kopšanas programmas:

 • Myo-Fix - mīmikas līniju un grumbiņu korekcija un kontrole

 • Hydra-Fill - dziļi mitrinoša, pret-stresa procedūra, starojošai un veselīgai ādai

 • Eu-Seb - prebiotiķu terapija taukainai, problemātiskai, aknes skārtai ādai

 • Arma-Lift- ādas karkasa šķiedras atjaunojoša, nostiprinoša procedūra ar sejas liftinga efektu

 • Lipo-Oval - sejas tauku apjomu un tūskainību samazinoša, ovālu skulpturējoša procedūra

 • Red-Apax - Neiroterapija sejas ādas eritēmas un kuperozes samazināšanai, ādas nomierināšana. 

4

Sejas ādas kopšana, izmantojot aparāttehnoloģiju (60 - 90 min.)

Sejas ādas kopšanas procedūras izmantojot tādas aparāttehnoloģijas kā RF liftings, elektroporācija, dimanta mikrodermabrāzija, ultraskaņas skrubis, sonoforēže un fonoforēze, mikrostrāvu terapija un vakuumterapija. 

Mūsdienīgu un advancētu tehnoloģiju kombinēti protokoli individualizētiem plaša spektra ādas problēmu risinājumiem, tostarp, sejas ādas jaun;ibas saglabāšanai, aknes skārtas un taukainas ādas attīrīšanai, sejas ādas slīpēšanai, toņa izlīdzināšanai, dziļajai mitrināšanai un nostiprināšanai.​

5

Ķīmiskais pīlings sejai, kaklam un dekoltē zonai (60-75 min.) 

Ādas kopšanas procedūras ar AHA (alfa-hidroksiskābēm) un BHA (beta-hidroksiskābēm) kombinētām pīlingu sistēmām, kuru laikā tiek eksfoliētas ādas šūnas, veicinot ādas virsējā slāņa daļēju nolobīšanos. Atkarībā no pīlinga koncentrācijas, pH līmeņa un sastāvā esošo skābju specifiskajām īpašībām, tiek panākti dažādi kosmētiskie un terapeitiski efekti, tostarp: 

 • Uzlabota ādas elastība, tvirtums un mirdzums

 • Samazainātas ādas grumbiņas un mīmikas līnijas

 • Izlīdzināts ādas tonis un samazinātas hiperpigmentācijas

 • Sašaurinātas ādas poras, komedoni un samazinātas iekaisuma pazīmes

 • Izlabots ādas mikroreljefs, lai tas būtu smalkāks un vienmērīgāks

Ķīmiskā pīlinga procedūrā tiek individuāli piemeklēti pīlinga protokoli un skābju kombinācijas atbilstoši ādas stāvoklim un risināmajai problēmai.

6

Mesoestetic Global Eyecon procedūra (60 min.) 

Intensīvi atjaunojoša kombinēta ķīmiskā pīlinga un mezoterapijas procedūra acu zonai, kas palīdz efektīvi samazināt mīmikas un sausuma krunciņas, tumšos lokus, augšējo plakstiņu noslīdējumu, maisiņus zem acīm, acu zonas noguruma un novecošanās pazīmes, izlīdzina ādas toni, uzlabo mikrocirkulāciju un mitruma līmeni. Procedūra ir paredzētā ārstēšanas kursā no 4 līdz 6 sesijām.

7

PMP piparmētras pīlings ar neinvazīvas biorevitalizācijas efektu (60 min.)  

PMP Peppermint Peel Mild piparmētru pīlings ar biorevitalizācijas efektu ir izstrādāts, lai veicinātu šūnu atjaunošanos un sniegtu pārliecinošus estētiskus rezultātus.


PMP pīlings veicina jaunu šūnu augšanu un nodrošina ādu ar izejvielām, kas nepieciešamas, lai stimulētu un uzturētu šūnu veselību. Pateicoties PMP piparmētru pīlinga aktīvo vielu grupām, kas ir, skābju komplekss, mitrinātāji un peptīdi, to izmanto ādas foto un hrono- novecošanās profilaksei un ārstēšanai, kā arī ādas nepilnību mazināšanai, piemēram, paplašinātām porām, virspusējām rētām, aknei un smalkām grumbiņām.

8

OXY sejas kopšanas procedūra (75 min.) 

Institut Esthederm piedāvā īpašu ādas kopšanu, kas dabīgi saglabā ādas jaunības potenciālu, respektējot to kā unikālu ekosistēmu. Institut Esthederm skaistumkopšanas procedūras balstās uz produktu sastāviem ar zinātniski pierādītu iedarbību. To efektivitāti garantē Institut Esthederm profesionālās zināšanas par ādas dabiskajiem procesiem. Kombinācijā ar mūsu ekskluzīvajām manuālajām tehnikām, tiek panākts tūlītējs un ilgnoturīgs rezultāts, ādas jaunības saglabāšanai un dziļai mitrināšanai, kā arī vielmaiņas uzlabošanai,

9

Esthelift procedūra (90 min.)

Esthelift procedūra ir paredzēta tūlītējam liftingam un sejas ovāla nostiprināšanai, apvienojot īpašas manuālās liftinga tehnikas ar dziļas iedarbības aktīvajām vielām. Sejas kontūra tiek no jauna iezīmēta, āda kļūst tvirta, grumbas un smalkās līnijas ir izlīdzinātas.

10

Mezoterapija ar dermapen (60 min.)

Tā ir mazinvazīva ādas stimulējoša adatu terapijas procedūra, kuras laikā ar speciālās ierīces palīdzību zem ādas tiek ievadītas ar vītamīniem, peptīdiem, antioksidantiem, mikroelementiem un augu ekstraktiem bagātinātu terapeitsku kokteiļu mikrodevas, dažādu ādas estētisku problēmu risināšanai, ādas stāvokļa korekcijai, ādas mitrināšanai un novecošanās pazīmju aizkāvesanai.

bottom of page